| wolfman22 a întrebat:

Salt! ce sa aleg: samsung galaxy sll sau htc sensation xl?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Samsung Galaxy S II

21 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Htc sensation xl

| AndyIQ a răspuns:

Samsung galaxy ar fi mai bunc a performanta si poate si rezistenta.
BafTA!

| dadaddadadda a răspuns:

Galaxy s II funda

| ANAHsneaman a răspuns:

Eu las alege pe asta:HTC sensation xl big grin O SEARA FRUMOASA

| marynaedw a răspuns:

Samsung Galaxy s II. Am si eu si e foarte bun, peste asteptari. Baftahappy

| Mikiee a răspuns:

Parerea mea e ca ar trebui sa iei HTC.ul ca e mai calumea. si mai performant, se strica mai greu are mai multe aplicatii. desi e putin putin cam mare. desi e chiar e dragut.
sper ca te-am ajutat.

| KUBY78 a răspuns:

Samsung galaxy

| Deeyutza12 a răspuns:

Eu as alege Samsung galaxy 2 pentru. ca este mult mai compatibil decat htc.Eu ti-asi recomnda galaxy 2.Succes:*

| mynameiselena a răspuns:

Samsung Galaxy S II si nu vei regreta. Este mai bun decat HTC-ul. Functioneaza aproape ca un calculator. E subtire, are o camera foarte buna. Bafta!

| RebeckahAllecsandra a răspuns:

Buna! Eu te-as sfatui sa iei Samsung galaxi pentru q esti super bun cauta si pe net si informeaza`te daca nu ma creziwinking Sper q te-am ajutatwinking

| Craciunițța a răspuns:

Buna.Eu am Samsung galaxy s 2 si iti garantez ca nu vei regreta daca il vei lua
Htc are un pr de'al meu-.nu te sfatuiesc sa iei:-s

| Cypry4n a răspuns:

Alege HTC sensation simplu ca e mai bun decat xl

| CrepăDulce a răspuns:

Htc sensation xl Funda? happy P.S. pe alb big grin

| CrepăDulce a răspuns:

Htc sensation xl Funda? happy
P.S. pe alb big grin

| CrepăDulce a răspuns:

HTC sensation xl happy
Funda?
P.S. pe alb big grin

| abcsdhsua a răspuns:

Sll e mult mai bun si chiar merita banii

| abcsdhsua a răspuns:

Sll e mult mai bun si chiar merita banii!

| abcsdhsua a răspuns:

Samsung galaxy S2 e mult mai bun si chiar merita banii!

| Vetereanu69 a răspuns:

Fratele meu are Samsung galaxy iar eu am HTC si mi se pare mai bun HTC sincer dar e bun si samsungul mai ales ca e o marca de telefoane cu renume

| gy0n1 a răspuns:

Eu ti-as recomanda un Samsung galaxy s 2.

| Anonymsss a răspuns:

Eu unul as alege galaxy s 2.