| Junior93 a întrebat:

Saluare tuturor! De curand mi-am deschis o mica afacere cu tricouri din bumbac, imprimate la comanda, mi-am creat si o pagina pe facebook, pentru a-mi face reclama si sa atrag atantia, dar cand dau sa o caut pe facebook nu mi-o gaseste sau mi-o gaseste doar cand scriu tot numele " Tricouri Dominique Junior " sau accesand likul direct https://www.facebook.com/......9934196510
Ce pot sa-i fac? Mentionez ca am bifat la setari sa ma gaseasca toata lumea si nu e nici-o restrictie.

1 răspuns:
| Moraru_Claudiu_Remus_1976 a răspuns:

Nu sunt eu cu facebook (adica eu folosesc contul lui taica-mi-o sa-ti raspund la intrebare.Probabil sunt mai multe cu tricouri sau macar pe aproape.Sistemul de cautare de pe Facebook ofera cele mai apropiate rezultate.Cum ar fi : Tu cauti pe Facebook "tricouri", dar poate sunt niste oameni pe care ii cheama "Tricouri" sau altceva.Cam asa functioneaza Google dar el ia cel mai popular rezultat.Eu recomand sa-ti faci un site.Prinzi lumea mai bine si pe langa poti face sub-site-uri care-ți permit sa ordonezi site-ul cum ar fi : Tricouri albastre; Tricouri roșii; Tricouri premium; etc... Mai merge sa folosesti si OLX. Sper ca te-am lamurit cum functioneaza.Sunt de fapt o gramada de metode de a face o afacere pe internet doar ca trebuie sa le cauti.Eu nu am timp sa le caut si sa ti le dau deoarece mai am si alte intrebari de raspuns dar sper sa le gasesti tu.O zi buna si noroc la vanzari.