| Mustata55 a întrebat:

Aș vrea să îmi cumpăr un MacBook Apple, modelul care a apărut anul acesta. Știu că nu e prea bun pentru jocuri dar în funcție de calitate-preț eu zic că este destul de rentabil chiar dacă prețul e destul de mare dar na..., Aș vrea niște sfaturi de la cei care îl folosesc cum e, cum se comportă?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Din banii aia iti iei 2 laptopuri cu aproape aceeasi specificatie si le poti customiza cu ce SO vrei tu

| K0sti a răspuns:

Si atunci ce motiv ai sa-ti iei, daca stii?

| Tehnik a răspuns:

Cumpara-l si SIGUR nu te vei mai intoarce la Windows sau la alt tip de laptop.
Experienta este cu totul alta, mult mai buna.