| costache21 a întrebat:

Acum 2 zile am vazut facebook ca o prietena a inceput sa utilizeze facebook de pe telefon. Apas pe aplicatie si imi cere nr de tel ca sa-mi trimita aplicatia. Costa bani sau credit sau altceva sau e gratis?

Răspuns Câştigător
| TheFACKYouTub a răspuns:

E gratis.tu doar descarci aplicatia pe telefon...si happy ai facebook pe tel...Deci sa recapitulam Facebook pe telefon e gratis, nu costa nimic.si nu se cumpara aplicatiawinking

5 răspunsuri:
| TheFACKYouTub a răspuns:

Daca nu ai net nu merge.Deci poti intra pe net asta incluzand moatore de cautare de la google, yahoo etc sau site-uri de socializare facebook, yahoo etc iti trebuie internet.Nu pot trimite mesaj in privat pentru ca sunt membru junior sad

| nyko06 a răspuns:

Eu foloseam gratis, doar trebuie sa ai internet pe telefon si intri normal nu trebuie sa descarci nimic happy.

| k1dutzz a răspuns:

Trebuie sa ai net pe tel

| MoldovanAlin a răspuns:

Am incercat pe yahoo dar cere internet pe telefon deci... funda?

| MoldovanAlin a răspuns:

Am incercat pe yahoo dar cere internet pe telefon deci... fundita?