| RanyMaryStary26122521 a întrebat:

Salut! Acum câteva zile am fost la piscina și mi-a intrat apa in camera frontala. Dacă te uiți atent poți vedea cum este aburita și se vede clar apa de acolo. Am așteptat sa se "usuce" dar au trecut vreo 3/4 zile și tot nu s-a întâmplat nimic. Va rog mult orice răspuns ajuta in momentul acesta. Telefonul meu este un iPhone. Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| IceRope a răspuns:

Trebuie demontat și uscat. Gradul mare de umezeală nu dispare de la sine, și nici folosind tot felul de trucuri prostești de pe YT. Du-l la service.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Du-l la reparat sa-l deschida un profesionist si sa-l curete, fiindca apa nu iese singura din el.

| Wr3nch a răspuns:

A da. Inca o persoana care nu intelege diferenta dintre rezistent la apa si impermeabil. Service e singura solutie aici.