| Ionut002000 a întrebat:

Salut all
am un laptop Samsung serie 5 550p
ideea este ca a trebuit sa ii bag din nou windows si acum nu mai pot da de o chestie la el (de windows s-a ocupat cineva care se pricepe in pc-uri)
inainte daca apasam pe FN+F1 imi dadea un program si ii puteam schimba unele setari pentru filme, baterie mai multe.
cum pot face sa am din nou programul acela?
help me pleasehappy

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Http://www.samsung.com/......0P5C-A02UK
Descarci programul și-l instalezi. De fapt, ar fi bine să iei și driverele tot de acolo - merge mai bine cu cele ale producătorului.

| Ionut002000 explică (pentru mihai69):

Multumesc mult am rezolvat merge

| Ionut002000 explică (pentru mihai69):

Si pentru bluetooth tot de acolo am luat dar nu pot sa il instalez imi da niste erori,,,, m-am uitat la indicatii acolo da tot nu ii dau de cap...
sugestii?laughing

3 răspunsuri:
| Cosminutzu5478 a răspuns:

Intra pe site-ul firmei de Samsung si descarci toate drivele de acolo