| 4ndreyy a întrebat:

Salut all...Ce parere aveti de placa video ATI RADEON HD 5450 1GB?

Răspuns Câştigător
| AlexGabrielASC a răspuns:

Http://www.emag.ro/......DZZCRBBBM/ in caz ca vrei una ieftina, funda?

7 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Placa video de multimedia ( filme hd, jocuri cu o grafica salbuta gen metin, lol, etc )

| ViperXd a răspuns:

Am avut aceeasi placa video ca si tine...si e de calitate. Poti juca LOL, metin2, counter strike, gta san andreas

| RB26DETT a răspuns (pentru ViperXd):

Eu jucam jocurile astea cu o placa video integrata laughing setata pe 256 mb, in functie de procesor ii va merge gta 4 lejer pe la mediu!

| AlexGabrielASC a răspuns:

Mah, ea e buna, adica pentru games, iti ajunge cat sa vezi pe league of legends la cea mai buna grafica...

| 4ndreyy explică (pentru AlexGabrielASC):

Ce jocuri as putea juca la o rezolutie de 1600x1200 cu o grafica acceptabila?

| AlexGabrielASC a răspuns (pentru 4ndreyy):

Nu stiu daca ai auzit de Devil may cry 5 e un super joc, dar iti trebuie si ramii

| 4ndreyy explică (pentru AlexGabrielASC):

Am auzit... frumos joc happy de rami nu e problema...are. Pt gameing ce placa video imi recomandati?

| AlexGabrielASC a răspuns (pentru 4ndreyy):

Http://www.emag.ro/......DZZCRBBBM/ in caz ca vrei una ieftina, funda?