| alexRE a întrebat:

Salut.Alta intrebare despre e-mag.Ieri am primit tableta pe care am comandat-o marti.L-am intrebat pe curier de garantie, el mi-a zis ca o s-o primesc online de la e-mag.Am verificat contul meu de pe e-mag la istoric, insa acolo am doar factura, garantie...nimic...

Tot la istoric nu-mi arata ca produs a fost "livrat la destinatie"
Am facut o sesizare prin email in legatura cu asta insa n-am primit nici un raspuns...

Ceva idei?

(e prima oara cand cumpar online)

1 răspuns:
| alin567 a răspuns:

Prima oara cand am cumparat de pe eMAG a fost acum aproximativ 1 an.Mi-am cumparat un sistem Genius.Cand mi-am facut contul am completat toate informatiile cu cnp, nume, adresa etc.Garantia am primit-o la livrare.Scria cu majuscule GARANTIE EMAG.....nu stiu dc nu ai primit garantia. Poate au uitat ei... poate nu ai scris cnp-ul pentru ati putea face certificatul de garantie.