| VldVld a întrebat:

Salut, am 1 problema cu o tableta evolio evotab 4, mi-a ramas blocata pe google si nu mai raspunde la comenzi ( stins, revenire meniu principal, inapoi, etc.).Va rog sa imi spuneti, am nevoie de ajutorul vostru.

Răspuns Câştigător
| Alexandru455 a răspuns:

Aprinde-o cand este la incarcat si las-o acolo cam 1 ora si incearca dupa big grin

5 răspunsuri:
| deniss_2179 a răspuns:

Am avut si eu o asemenea problema la o e-boda
si am luat tastatura (cumparata /primita cu tableta ) si am apasat pe butonul de oprire (dupa ce am conectat tastatura la tableta ) si am selectat oprire (din comenzile tastaturi ) si am repornito iar dupa acea a mers... Daca merge funda, plz.

| VldVld explică (pentru deniss_2179):

Nu merge nici sa o sting.

| Alexandru455 a răspuns:

Volum mic + POWER tinut apasat 30 secunde.

| VldVld explică (pentru Alexandru455):

Am rezolvat problema lasand-o sa descarce, dar acum nu se mai aprinde

| VldVld explică (pentru Alexandru455):

Imi dai messul tau, sa vb acolo.

| Alexandru455 a răspuns (pentru VldVld):

Aprinde-o cand este la incarcat si las-o acolo cam 1 ora si incearca dupa big grin