| bibi5961 a întrebat:

Salut, am 2 conturi de email si vreau ca la contul 1 sa pot seta ca toate emailurile care le primesc la acest cont 1, sa le primesc si la contul 2, fara sa puna la "cc" si adresa 2, persoana care-mi trimite. se poate asa ceva? daca da, cum? sper ca ati inteles ce am vrut sa zic. dau funda, multumesc!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da se poate, in functie de ce client de mail folosesti poti redirecta mail urile de pe cont 1 pe cont 2

| bibi5961 explică (pentru suntserios):

Yahoo mail folosesc. cum as putea face redirectarea?