| MrAnime a întrebat:

am 3 carduri, unu il citeste si Telefonul si PC dar celelalte 2 nimic, ce ar putea sa aiba?
[FUNDA]

Răspuns Câştigător
| reihiuke a răspuns:

S-ar putea sa fie de la card, sa se fi stricat. Incearca la alt telefon/pc. Daca nu merg nici in alta parte, inseamna ca s-au bulit.

3 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Ori sint stricate ori sint blocate.Vezi ca aceste carduri au acolo o piedica daca pui off atunci nu poti scrie nu poti citi, e ca o protectie.Dai aia pe on si vezi.Altceva nu stiu ce ar fi decit ca vorba cuiva sau bulit.

| AsTheLove a răspuns:

Buna MrAnime,
As spune ca acele doua carduri nu ar putea fi compatibile.Sau poate nu se potrivesc cardurile cu telefonul si PC-ul!

| MrAnime explică:

Nu merg nicaeri vorba voastra s-au bulit "Mersi" de ajutor...