| anonim_4396 a întrebat:

Am comandat ceva de pe eMAG si am ales sa se trimita la un oficiu postal pe care scrie Centru de ridicare comenzi Emag sau ceva asemanator.

Am primit mesaj de la cei de la Emag cu data in care va ajunge comanda mea.

Vreau sa stiu daca mai trebuie sa platesc ceva cand ridic comanda (in afara de pretul produsului) deoarece mi-au scris clar ca transportul este gratuit si, cel mai important, imi trebuie 18 ani pentru a ridica coletul?

Răspuns Câştigător
| laurentiu80 a răspuns:

Salut. Daca transportul este gratuit, nu mai trebuie sa platesti nimic in afara de colt. Nu trebuie sa ai 18 ani, trebuie sa ai buletinul la tine.