| AndreiMihaiLNM a întrebat:

Salut am comandat de pe ebay din Franta un display..si trebuia sa ajunga ieri..stiu ca vine la posta vamala din Sibiu.dar nu il pot ridica pentru ca ni mi a venit mandatul postal sau ce era acela ce vine in posta..si data livrarii display-ului era 19-23 sept.A mai patit cineva asta? Sau stie cineva ce sa fac?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Citeste aici: http://www.oradesibiu.ro/......-mai-dura/
Poate te ajuta cu ceva! Altfel, nebanuite sunt caile "Postei Romane". Desi, nu stiu, dar cred caun pachet din Franta n-ar trebui sa treaca prin posta vamala el nefiind supus vamii deoarece suntem in UE! Pachetul ar trebui sa vina la posta din localitatea ta!