| andreisandu28 a întrebat:

Salut.Am cumparat cartuse noi la imprimanta Canon pixma ip2600 iar cand dau sa printez imi apare ca nu le recunoaste.mai exact asa imi scrie file:///C:/Users/Andrei/Desktop/problema%20imprimanta.pn g
Stie cineva de ce nu le recunoaste?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

O imagine ca s-o putem vedea trebuie s-o uploadezi pe un site. Din computerul tau nu putem vedea nimic fara Team Viewer si aia luand legatura cu tine. Deasemenea, nu ne-ai spus ce cartuse ai cumparat? Denumirea.