| Pop_Tudor_1998 a întrebat:

Am cumparat de curand un laptop Asus G56JK-DM156D.
Acesta are tastatura iluminata si am o problema cu ea. nu o pot activa folosind combinatia Fn+F4 sau Fn+F3(care ar trebui sa imi porneasca led-urile). Totusi cand pornesc laptopul led-urile de la keybord se pornesc pentru 2 secunde dupa care se opresc. Celelalte combinatii cu Fn+Fx merg. doar la tastatura are problema. Ma poate ajuta cineva va rog?

Răspuns Câştigător
| RaduTN a răspuns:

Drivere lipsa!

| Pop_Tudor_1998 explică (pentru RaduTN):

S-ar putea. dar nu stiu de unde sa le iau sad

| K0sti a răspuns (pentru Pop_Tudor_1998):

Ia ghici? Asus iti spune ceva?

| K0sti a răspuns (pentru Pop_Tudor_1998):

Ghici! Asus iti spune ceva?

| Pop_Tudor_1998 explică (pentru K0sti):

Inca nu mi-au raspuns la mesaj
big grin

| Pop_Tudor_1998 explică (pentru RaduTN):

Da frate am cautat pe site-ul oficial de la Asus dupa cum mi-ai zis si merge! Multumesc foarte mult. Poftim funda.

| K0sti a răspuns (pentru Pop_Tudor_1998):

Sa cresti mare! happy

9 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Nu ai driverul instalat, instaleaza ultimele versiuni ale driverelor.

| ImAnonymous a răspuns:

Uita-te in cartea acestuia, poate are o combinatie diferita de taste.

| Pop_Tudor_1998 explică (pentru ImAnonymous):

Nu aminteste nimic in cartea tehnica despre tastatura.