| Marean24 a întrebat:

Salut, Am cumparat niste casti. cu microfon Genesis H44, insa microfonul nu functioneaza, am intrat si in recording devices(am windows 7) si am setat totul. dar tot nu functioneaza, am incercat si alte metode dar nu functioneaza si nu cred ca e stricat. e nou nouthappy Multumesc
P.S: Scuzati categoria

1 răspuns:
| lopidopidu a răspuns:

Cu toate astea, chiar daca-i nou nout poate sa fie si stricat. Verifica la un alt computer sa vezi daca merge, daca nu atunci mergi cu el la magazinul de unde l-ai cumparat si pune-i pe ei sa-l verifice. Daca e nou nu inseamna ca nu poate sa fie stricat.