| florincreatoruldevideoclipuri a întrebat:

Salut am dat un Refresh la Windows 8.1 iar cand era la 88% am inchis laptop-ul(nu ma intrebati de ce). Dupa am dat un reset si cand s-a terminat, am deschis laptop-ul si imi spunee ca am 2 sisteme de operare ( primul este Windows 8.1 on Volume 5; al doilea este Windows 8.1 on Volume 5). Primul sistem merge dar al doilea spune ca-i trebuie recovery.Stiti cum sa scot al doilea sistem de operare?

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Numai reinstaland poti scapa de tot de acel windows...

| Sheldon a răspuns:

Vrei sa-l scoti sa nu mai apara la pornire 2 sisteme de operare? sau sa stergi aceea partitie de tot....eu te pot ajuta prin teamviewer daca vrei

| florincreatoruldevideoclipuri explică (pentru Sheldon):

Am mai pus inca odata intrebarea si oamenii mi-au recomandat sa folosesc EasyBCD.Am priceput putin ce trebuie sa fac cu el.Si da vreau sa-l scot ca sa nu mai apara doua sisteme de operare.(am o partitie, apropo)