| Ovidiu a întrebat:

Am descarcat de pe net pachetul Language Incerface Pack pentru Windows 7. Am dezarhivat, iar in folderul ala am multe fisiere. Unde pun acele fisiere ca sa se schimbe sistemul in romana?

Vreau sa adaug ca limba sistemului se poate schimba folosind Windows Update, dar eu am descarcat acest pachet pentru a-l instala pe un computer cu Windows 7 instalat dar care nu este conectat la reteaua de internet.

Cum procedez sa instalez limba corespunzatoare? Ofer funda, pentru ajutor!

1 răspuns:
| Ycu a răspuns:

Deascarca un Language Incerface Pack pentru Windows 7 care are si un fisier.exe pentru al instala mai usor! Succes!