| Zebi a întrebat:

Salut am descarcat metin2 gx private server l-am instalat dar dupa instalare am vrut sa intru in el si imi da o eroare. LOG

"Failed to load image (filename: d:/ymir work/ui/Board_Corner_RightBottom.tga)"

asta zice eroarea! ce sa faaac? plssadcrying

fundita garantat!

106 răspunsuri:
| mymy a răspuns:

Si eu am patit o data asa si am incercat cand ploua si era urat afara si am intrebat o prietena de pe mess daca ei ii merge si mi-a spus ca nu atunci mi-a spus ca a mai patit asa si ca poate e de la vreme apoi am incercat cand nu ploia si mi-a mers ff bine succes!
si daca nu stergel downloadeazal si instaleazal din nou! bafta!
fundita? big grin
pls

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi face la fel nu stiu ce sa ii fac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge metinu e o eroare de sait si nu va merge pana nu se va repara sau a distrus situl ia-ti alt metin!
\

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nan dati-mi si mie expilati despre metin gx

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa imi face si mie nu stiu ce sa fac crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa iesi sa dai restar la PC apoi sal deschizi din nou daca nu mere downladeaza versiunea noua e mult mai buna ca private server te scoate incontinuu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi arata la fel si am mai download dat joku dar tot aia imi arata crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge downloadu la metin2 gx. cine are downloadu ca sal mi dee si mie, plsss. id:csteaua21

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie sa dai 1 euro ca sa mearga! Contacteazama pe aidiul vially_79

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Odata downloadul a fost reparat. a doua oara trebuie sa aveti netframework 3. 5 si a treia oara aveti in joc o chestie parca microsoft app. o instalati pe aia si ar trebui sa mearga. succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde se descarca metin2 server privat? pls

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie tot la fel mia aratat nu stiu ce are, poate cand downloadeaza autopach-aru nu gaseste (ymir work/ui/Board_Corner_RightBottom.tga) si de aia nu mere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall am aflat de ce da eroarea aia uite de ce

Pentru cei care au probleme cu clientu

Deci pentru cei care au aceasta eroare cu "failed load image."
Procedati asa:
1.intrati in folderu unde ati instalat jocul!
2.cautati un folder numit "pack"
3.copiati aceste 2 fisiere => http://www.megaupload.com/? d=HWBWPYZH
4.deschideti auto-patch si astp sa refaca fisierele!

Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut vorbeste cu un prieten ce il are si roagal sa til puna pe sidiu am incercat si mi-a mers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti trebuie hamachi -.-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde in ce perioada tiai fACU CONT
pentru ca din 10 iulie sa intrerupt din noucrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca de mai multe ori...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu
asa imi zice si mie ca la lustloveandpeace

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce are ziceti plizzz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reinstaleazati windowsul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi trimitety si mie metin2 gx pe mess id yoo.simpaticul plzzz sadsadcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mil trimitety plz acum metin2 gx ca am si coont sa sa vad cumeste plzzzz pe id de mass yoo.simpaticul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oare de ce nu mai merge sa-ti faci cont pe server 1 si pe 2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu cum trebuie sa faceti sa miarga metin 2 GX dar trebuie sa va zic asa ca daca vreti intrati pe id meu de mess cauciuc.caciuc si va dau informati sa va jucati :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa i de mai multe or
i pina intra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu
\

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta inseamna ca nu este nici un gm online pentru informarea voastra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai intra in folderul in car elai instalath si nu intra de pe cel pe care e pe ecran mai incearca pe akol ca trebuie sa-ti dea happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dati pe forum si scrieti pentru cei cu probleme cu clientul luati acele 2 fisiere si le dezarhivati le puneti in pack si dupa autopathcer
si o sa mearga la sigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te reconetez