| SkeItb a întrebat:

Salut, am descarcat un metin pvp acum putin timp si de fiecare data... dupa 20-30 minute prin mapa imi da eroarea cu Runtime Visual C ++...tin sa mentionez ca am update-urile la zi, driverele la zi actualizate.Pe alte metine sau alte jocuri nu am problema asta, din ce cauza e? Tin sa precizez ca nici cu Explorer Suite nu il pot face ca nu are metin2client.bin

1 răspuns:
| Bușu_Alin_2000 a răspuns:

Instaleaza Visual C ++ daca il ai instalat dai repair. Daca nici asa nu merge inseamna ca cel care a facut clientul si-a batut joc.