| anonim_4396 a întrebat:

Am doua console PS2, una slim si una fat, pe cea slim imi merg CD-urile originale dar pe cealalta (fat) nu merg! Ce ar putea avea? Si, as vrea sa modez una sau ambele console cat m-ar costa? Care e mai recomandat s-o modez?

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Deci :))
Nu are in nici un caz sa fie 200 lei cum spune cineva aici, ca la 200 lei iei alte doua console sh modat.
Legat de modare si care consola. Pai cumpara asa ceva: http://www.okazii.ro/......a157997537 si garant merge la fat. Jocurile le poti pune pe un stick ca dvd-ul ai zis ca nu merge. La slim posibil sa mearga, posibil sa nu(depinde de ce revizie ai la slim). Oricum, dupa ce ai un card modat, iti poti moda si celelate carduri, si sa il vinzi pe asta care l-ai cumparat de pe okazii.

| aninominatus a răspuns:

Dupa mine ar fi mai bine sa modezi ps2slimul, iar pretul poate ajunge pana la 70 lei, dar gasesti si la 30 lei.

| eXtremeGeO a răspuns:

Pai cea FAT s-ar putea sa fie deja modata cred.
si sa modezi era in jur de 150 -200 de lei