| Andreirbj a întrebat:

Salut, am făcut cont de Ps Store și am aflat ca nu se poate plăti cu un card de credit/debit de România deoarece eu am făcut contul pe U.S și am aflat ca îl închid cei de la Sony, atunci ce card și cum pot face sa bag bani în Ps Store? Ce card trebuie sa folosesc pentru a nu fi închis de cei de la Sony? (Vorbesc despre un Ps4). Pentru un răspuns concert și explicit OFER FUNDA!

Răspuns Câştigător
| frod6969 a răspuns:

Paypal.Transferi banii de pe carduri romanesti pe paypal si va merge.

HF!