| EpicFailNike a întrebat:

Am facut o pagina de facebook, si cum umblam eu pe acolo sa vad ce mai pot face am gasit ceva de genul, Create Ad'.Am dat pe el, pentru ca nu stiam si nici acum nu stiu ce inseamna. Dupa ce mi-a intrat acolo nu intelegeam nimic, si nu scria nimic despre ce inseamna. Am vazut ceva de niste bani si m-am speriat putin ca trebuie sa platesc ca am intrat acolo.
Deci, am de ce ma teme?

Răspuns Câştigător
| bєαυтιƒυℓ a răspuns:

Normal ca nu! Ce ai putea plati? Ok, deci ca sa ma intelegi mai bine, in primul rand, daca nu ai dat nicio informatie personala nu ai cum sa platesti.Trebuie sa existe o modalitate de exemplu Visa sau PayPoint.Sau sa pui numarul de pe cardul de credit.Altfel nu au cum sa-ti ia banii.Iar in al doilea rand tu nu ai cumparat nimic iar daca nu ti s-a schimbat nimic la Fb ce sa platesti? Nu e logic?

7 răspunsuri:
| MrBlueEnergy a răspuns:

Nu :-J.Acolo creezi o reclama pentru pagina ta de Facebook.(Ad=Reclama) si, da, trebuie sa platesti ca sa faci o reclama, dar stai linistita ca inainte de a o face iti cere banii, asa ca nu ai de ce te temewinking.

| AndyAndrey35 a răspuns:

Apai nu cred ca e nici o problema :) am patit si eu cu pagini de astea,, fantoma'' nu ti se intampla nimic :) Imi trimiteau colegi prieteni de pe fb pagini nevalide care aratau bani, da nu-ti fie frica, doar daca apasi pe un buton care intra direct in pagina oficiala a banilor :) mai multe detalii : pustea_a@yahoo.com sau fb https://www.facebook.com/sadarkcry

| bєαυтιƒυℓ a răspuns:

Am raspuns si la cealalta intrebare si crede-ma ca raspunsul meu este corect.NU ai de ce sa platesti! Explicatia o gasesti acolo daca nu ai citit.

| DragosNr001 a răspuns:

Nu. Stii reclamele alea de pe dreapta? Ei, alea is facute. Create ad inseamna ca trebuie sa creezi o reclama. (Daca vrei) si trebuie sa ai o pagina sau ceva de promovat. Din asta face bani facebook-ul. Ce credeai? Si crede-ma, nu merita.
plzz funda

| EpicFailNike explică:

Chiar daca am dat acolo Rewiew Ad?

| EpicFailNike explică:

Ok Multumesc Tuturor

| GHIULEA a răspuns:

Nu ai de ce sa te temi, acolo creezi o reclama facebook. Chiar daca ai dat click "neintentionat" pe acel link, nu patesti nimic daca nu urmezi pasii necesari pentru a confirma plata. Funda?