| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am facut un banner (dimensiuni bune, 2560 x 1440) dar cand il pun nu se vede tot. daca il decupez se vede doar o parte. cum sa fac?

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Din orice, daca decupezi, ramane doar o parte.
Solutia este sa faci poza cu RAPORTUL dimensiunilor conform cerintei locului, iar poza se va re-dimensiona automat de sistem, in raport.
Asta se intampla si pe TV, si la tiparirea unei poze, etc.

| K0sti a răspuns:

Pe frunte, unde ti-l pui?

| Totenn a răspuns (pentru K0sti):

Youtube -.-

| K0sti a răspuns (pentru Totenn):

Faci cum spune Youtube: https://support.google.com/youtube/answer/2972003?hl=ro
Greu cu cititul?

| Gonrax a răspuns:

Trebuie să ți-l faci 2560 x 423. Și eu am avut problema asta.