| EqInOx a întrebat:

Am in laptop 2 placi video:Intel HD Graphics si ATI Radeon R5 M230. In jocul Shadow Warrior nu pot sa joc decap pe placa Intel dar as vrea sa pun pe ATI. Nu stiu cum sa fac ATI placa video principala

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Merg amandoua odata, daca nu ar merge atunci nu ar merge nici jocul asa ca nu te mai complica! Bafta!

| Izabella_Anita_1993 a răspuns:

Încearcă să dai click dreapta pe joc (.exe ) și " run with graphics processor" și e o săgeată mai încolo pe care poți selecta ori Intel ori ATI Radeon. Dai de Radeon și ar trebui sa meargă. Asta e pentru Windows 10, nu sunt sigura dacă la alte versiuni e la fel.