| Karu a întrebat:

Am incercat sa fac un CD MP3 cu ceva muzica si pe PC merge de pe casetofon nu, ce ar putea avea?

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poti sa faci CD-ul cu orice program. Ideea este ca acel casetofon sa suporte MP3. Daca nu, cea mai comuna forma este "audio".
Uite si un tutorial cu alt program: http://videotutorial.ro/......d-imgburn/

| FlorinCiokan a răspuns:

Cum ai facut CD-ul? fa-l cu Nero- Data CD. Asta ca sa fie MP3
Si daca ai Casetofon Audio fa-l cu Audio-CD din Nero.

| Kyılε a răspuns:

Poate casetofonul are probleme.

| saftaiiustin a răspuns:

Sper ca Cd-ul l-ai facut cu Nero Burning altfel nu merge.
Daca nu asta e problema atunci e de la casetofon.

| elvisel a răspuns:

Depinde ce casetofon ai, daca nu suporta mp3 atunci asta e problema, unele casetofoane mai vechi sau vechile combine cu cd player nu suportau mp 3 doar un vechi format amr

| NewLifeGaming a răspuns:

Cand il faci in NERO nu da doar sa burn data ci da audio burn. :) Sper ca te-am ajutat. (multe aparate audio ruleaza muzica doar daca e CD special audio>)
http://ftp6.nero.com/......316043.png