| Nashu a întrebat:

Salut, am inregistrat doua videoclipuri cu aparatul meu foto-video, si am incercat sa le modific cu windows movie maker, dar nu merge, zice ca imi lipseste ceva codec sa poata deschide videourile, dar ele merg cu w.m.p.classic,cu vlc-ul si cu quick time-ul, stiti cumva un program cu care sa le pot modifica, inclusiv sa adug din al doilea video in primul?

Răspuns Câştigător
| mustangmuscle a răspuns:

Frate cam asa suna problema:video care le faci tu.trebuiesc convertate mai intii ia si tu video convertor master si converteazale in WMV as vor merge 100% fundita?

1 răspuns:
| sibiufoto a răspuns:

Foloseşte VirtualDub. E gratuit.