| Bolovan_Claudiu_1997 a întrebat:

Am instalat ceva pe calculator ieri, iar acum bitdefenderul nu ma lasa sa restaurez ceva din Carantina (quarantine) pur si simplu nu are niciun efect butonul "restaureaza" si nici "sterge". Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate trebuie sa dai click dreapta pe ce ai de sters sau resaturat. Daca nu merge si nu merge schimba antivirusul scaneaza din nou s stergi.Trebuie sa mearga cu unul din antivirusii gratuiti.

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Pai Bolovan, crezi ca ala de tampit nu te lasa sa restaurezi?