| DannielZMF a întrebat:

Am instalat de curand jocul "NFS Shift" si cand intru in el intru in meniu si cand vreau sa incep cariera trebuie sa fac o cursa dar cand sa iau controlul asupra masini PC-ul imi da Don't Send. Ce sa ii pot face? Plz Hellp My!

1 răspuns:
| bnj a răspuns:

Intrebare: ai windowsul platit? Adica are licenta si faci update-uri la el? Daca da, atunci motivul pentru care iti da don't send este ca windowsul tau are incorporat un script care face crash tuturor aplicatiilor piratate. Cu alte cuvinte, sunt doua motive pentru care iti da don't send. Ori este vorba de windowsul tau, ori este vorba de crack-ul jocului care nu este realizat bine. Incearca ori sa reinstalezi, ori sa iti iei alta versiune din locul in care ai luat-o pe aceasta.