| deepy a întrebat:

Am instalat programul Kaspersky si dupa cateva saptamani l-am dezinstalat.Imediat dupa ce l-am dezinstalat mi s-a repronit calculatoru si au aparut niste schimbari.De exemplu "google chrome" se deschidea ca si cum l-as fi instalat atunci.Totul era nou.Pagina se deschidea in limba romana(mai inainte era in engleza). Stie cineva carui fapt se datoreaza schimbarile?

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

In cazul in care Kaspersky a facut un backup atunci cand l-ai instalat, ti-a instalat aceasta imagine atunci cand l-ai dezinstalat.

1 răspuns:
| mijlsach a răspuns:

Nu cred ca e din cauza Kaspersky-ului, l-am avut si eu si nu am avut nici o problema...