| Any_3777 a întrebat:

Salut.Am instalat windows 7 si numi primeste driverul de sunet de pe cd-ul calculatorului zice ca e doar pentru xp/vista.De unde sa descarc driverul de sunet? Am realtek.Mersi

4 răspunsuri:
| agent003 a răspuns:

Pai daca ai instalat deja 7, el are driverul de sunet

| al3xander a răspuns:

Poti sa instalezi driver-ul cu programe gen "driver genius" sau "drivers pack" sau mai simplu cu Windows Update->Optional Updates

| sdhashsah a răspuns:

De pe pagina producatorului placi de baza sau al laptopului daca ai laptop.Mai bine spune modelul placi de baza sau al laptopului.