| mihaiwz98 a întrebat:

Salut.Am inteles de la cineva ca e-mag nu mai ofera garantie fizica, ci suport online.Ce inseamna asta? Cum se procedeaza in cazul in care un produs in garantie se defecteaza? Ce trebuie facut?

Răspuns Câştigător
| HuShEr a răspuns:

Faza e ca eMAG nu mai trimit hartii cu garantia ci garantia e trimisa prin email(ceva de genu ca salveaza mediul) iar cand vrei sa il trimiti in garantie dai reply la mail si te suna ei sa trimiti produsul.

1 răspuns:
| BildeilleR a răspuns:

Suni la e-mag spui ca ai cumparat un telefon de la ei, trimit un curier sa prelueze coletul si completeaza ei garantia, si spui numele tau.