| YoChriss a întrebat:

Am intrat pe Omegle, si m-a banat. In fine m-a redirectionat pe un site de filme din alea, si am iesit. Acum am vrut sa dau scanare cu AVG 2015, si nu porneste scanare! Si imi arata UNKNOWN la Email, Identity, etc. CUm pot rezolva! FUNDA! URGENT! Va rog cat de frumos pot!

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai daca folosesti porcaria aia de AVG...

| YoChriss explică (pentru K0sti):

Porcarie AVG? Am instalat acum 2 saptamani Avast! si a durat o ora sa se dezintaleze, pentru ca nu mi-a placut... Problema era ca se actualizase avg-ul si nu puteam scana.

| K0sti a răspuns (pentru YoChriss):

O mare porcarie chiar! Habar nu are ce sunt aia virusi! Ca si Avira, Avast, Nod, etc.

| Deliiiia a răspuns:

Dezinstaleaza AVG-ul. Daca vrei poti incerca sa-l instalezi din nou, daca nu iti recomand Avast!, si sa rulezi din nou o scanare. Sau poti incerca sa rulezi scanarea cu AVG in Safe Mode(restart si F8 cand iti apar scrisurile).