| Sooorin a întrebat:

Salut, am la canalul de youtube interfata aia noua, dar nu stiu cum sa fac sa imi aranjez ca pe prima pagina ( ca la majoritatea care o au ) sa fie in genul : "Recent uploads" (mai sus ) pe urma "popular uploads" "playlists" si asa mai departe, sa fie frumos cum au si altii, daca imi puteti explica sau un tutorial, FUNDA!

1 răspuns:
| ShNySnYGer a răspuns:

Poti sa iti creezi playlisturi si sa le pui pe profil asa
Canalul meu-jos la canal creati o seciune
iar tu trebuie sa dai la optiune sa fie : un playlist, incarcari recente etc!
Funda?