| Paulicass a întrebat:

Salut am luat acu cateva zile un telefon Huawei G5520 pe internet scrie ca are java si cei de la Vodafone de unde l-am luat au zis ca are java. m-am uitat pe internet am gasit si aplicatii java pentru acest model... le-am descarcat dupa net in calculator dupa le-am transferat in telefon cu ajutorul cablului de date. cand incerc sa le instalez imi apare la poza aplicatiei cu semnul intrebarii si nici macar nu-mi apare optiunea instalare imi apare transmitere stergere marcare mai multe chestii formatele de fisier sunt.jar, care ar fi problema? telefonul stiu 100% ca are java,

1 răspuns:
| asfhss a răspuns:

Orice telefon are JAVA dar inseamna ca modelul e vechi (si al JAVA-ului si al telefonului).