| Lazar_Mihai_1996 a întrebat:

Salut Am Luat un Iphone 5c Blocat Pe Icloud si Am are placa blocata icloud..deci am cumparat una blocata pe anglia se poate monta si activa fara gevey sau Rsim

2 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

Din cate inteleg, ti-ai luat teapa.
Cineva ti-a vandut un iPhone blocat in icloud, acela nu are nimic de facut cu Gevey sau Rsim.

| Lazar_Mihai_1996 explică:

Nu ma refer Am si placa Aia cu icloud.dar am cumparat inca una blocata pe Anglia o2 si la asta ma refeream daca pot sa o monte in locu aleia blocata si sa o activez fara r-sim