| pStefaN a întrebat:

Am nevoide ajutor, mai precis vreau sa ma ajute cineva sa histez un server de CS 1.6 cu 000webhost.com deoarece nu vreau sa platesc la host si cine ma ajuta ii dau OWNER, si fundita

Răspuns Câştigător
| smartlollipop a răspuns:

Intra aici : http://www.000webhost.com/
Acolo ai un tabel cu Free/Paid. Daca vrei Free da pe butonul "Order Now" din dreptul tabelului cu "Free" si completeaza datele. Stiu un user de pe TPU care cauta un partener de server, deci o sa ii dau link-ul :D. Ca sa vorbiti, nici el nu vrea sa fie singur in asta. Bafta :D
Apropo, il cheama BadB0y