| alex2009 a întrebat:

Salut am nevoie de programul autocad am cautat pe net dar toate codurile pe care le-am gasit imi ziceau cod incorect cand ii dadeam sa activez programul am gasit extrem de multe coduri dar nici unul nu a fuctionat. Va rog frumos sa imi dati si mie un cod care sa fuctioneze. Ma puteti ajuta? Multumesc!

1 răspuns:
| Romulus_Mag_Ioan_1992 a răspuns:

Cauta pe site-ul oficial al producatorului si o sa gasesti "Student version" care nu necesita cod, e free! Cel putin anul trecut asa am facut euhappy