| McMarin a întrebat:

Salut Am Nevoie De Putin Ajutor. Am Un Telefon Mobil LG KM 900 Arena Si Atunci Cind Primesc Sau Efectuez Apeluri Display-ul Se Face Negru Si Nu Pot
Face Nimic. Daca Cineva Stie Ce Pot Sa Fac Ca Sa Scap De Aceasta Problema Inafara De Faptul Ca Sa-l Duc La Servis. Va Rog Sa Ma Ajutati. Ms Pt Orice Raspuns

Răspuns Câştigător
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Eu cred ca bateria e de vina. Poate foloseste prea mult curent pentru semnal. Altceva nu ai ce face decat sa il duci la servis.

2 răspunsuri:
| McMarin explică:

Ms
La servis oricum il duc dar vreau niste idei cu ce ar putea avea

| McMarin explică:

Am Uitat Sa Mentionez Ca Atunci Cind Filmez Se Aude Sunetul Dar Cind Inrezistraz LA Reportofon Nu Asta POate SA Fie Din Cauza Programei