| Eduard_Cristea_1999 a întrebat:

Salut, am o adresa de email pe care vreau sa o recuperez, am niste email-uri importante in ea.
Imi cere sa afirm prin numarul de telefon ca nu sunt bot, acel numar de telefon e unul vechi si nu-l mai folosesc.
Fara acel cod care pot sa-l trimit pe numar si sa afirm ca nu sunt bot, nu pot face nimic.
Cum reusesc sa recuperez contul de email? Multumesc!

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ceri codul de deblocare la adresa de e-mail alternativa care ai dat casutei de e-mail.
Daca nu o ai nici pe aceea, atunci iti iei adio de la contul tau de e-mail.

| Sn4k3 a răspuns:

Nu mai ai ce face.

| Peridava a răspuns:

Nu mai ai ce face.
Mie imi cam miroase a control strict, mai ceva ca securitatea. Daca omul nu are telefon mobil, il obligi sa cumpere? Exista si alte cai de verificare, dar ei nu vor, fiindca...