| Racer21 a întrebat:

Am o intrebare: Are cineva din voi SciPhone i68 (adica replica pentru Iphone 4)? M-ar interesa ceva aplicatii sau jocuri care merg pentru el. Pana acum am gasit pe net jocuri populare gen Angry Birds sau Fruit Ninja, le-am instalat, insa daca ating screen-ul nu se intampla nimic, ca si cum nu ar "vedea" touchscreen-ul, banuiesc ca e problema ca nu-i Iphone original. Va rog daca stiti ceva jocuri care sa mearga sa-mi dati si mie un link de download pentru ele. Multumesc! happy

1 răspuns:
| 123456numelemeu a răspuns:

Intra pe facebok si scrie la cauta sus apicatii iphone4 replica si iti apare acoolo si de acolo tragi?