| catineanu33 a întrebat:

Salut am o intrebare Detin un JVC Everio gama GZ-Mg630SE aceasta camera imi este de mare folos. Ce vreau eu sa stiu exista niste lentile care maresc cu 2x. 4x. 6x. ect, ect, imaginea, pe mine ma intereseaza cum sunt instalate acele lentile care vin separat cu acel adaptor din plastic care se monteaza pe gura obiectivului. Deci din cate convergente sau divergente sau ect...ect....daca stiti unde bat va rog ajutati-ma si pe mine ma intereseaza pentru ca am o gramada de lentile acasa si vreau sa stiu prin conbinatia lor intre ele sa imi dea un 2-4-6-8-10x marire. Deci din ce lentile se face acel X marime de 2-4-6-8-10x acel zoom x normal

1 răspuns:
| claudiumy a răspuns:

Intra pe www.altex.ro sau dupa la un Service GSM si acolo le spui ce vrei iar ei iti fac comanda contra unei sume de bani.Succes si daca ii de folos comm-ul funda.