| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare pentru posesorii de LG G2 Mini (daca sunt, evident)... Am vazut in multe review-uri cum ca ar avea un display jalnic, si as vrea sa stiu daca este adevarat? Asta o sa fie primul meu smartphone si vreau sa stiu daca-si merita banii (il cumpar cu 900 lei de la cosmote)!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| AlexL28 a răspuns:

Mai bine iti iei un LG L90, e cam tot acolo ca pret dar e putin superior. Nu zic, G2 Mini e un telefon bun, dar eu tot zic ca L90 e mai bun, tu alegi, nu are ecran jalnic, doar ca e cam mica rezolutia.