| ricoset a întrebat:

am o intrebare pentru voi... : am cautat anunturi pe internet despre iphone 4 si am gasit la unele ca scrie iphone 4 neverlocked iar la altele nu scria asa ceva dar cele neverlocked erau mai scumpe ce inseamana neverlocked? multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| RyugaHideki a răspuns:

Neverlocked inseamna ca nu au fost blocate niciodata. Nu am un iphone 4.nu am niciun fel de iphone ca sa iti spun mai detaliat happy
nu stiu de ce sunt mai scumpe >_>
ar trebui sa te informezi la o firma de telefoane (mergi la cosmote. Vodafone. Orange, care vrei tu.si intreaba-i) sau google.