| MichaelSikdope a întrebat:

Am o mare problemă cu laptopul.
Am achiziționat de curând un laptop HP 15 probook. am instalat windows 8.1. nu am primit cd-ul cu drivere deci am intrat pe site-ul de la HP, am descărcat frumos driverele, totul ok, exceptând wireless-ul. sunt 100% sigur că am descărcat toate driverele de la secțiunea de netowork, însă nu îmi merge wi-fi-ul. singura metodă e să bag cablul de la modem. celelalte device-uri îmi găsesc rețeaua de la modem, însă laptop-ul nu. am instalat tot felul de chestii de pe forumuri, și tot nu reușesc să-l fac să meargă. când scot cablul îmi apare jos un „monitor cu un x roșu". și da, am verificat dacă am activat butonul de wi-fi. Vă rog, am nevoie urgentă de ajutor!

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Wireless - inseamna wi-fi! big grin descarca-l instaleaza-l si va merge! Bafta!