| Wilder a întrebat:

Salut! Am o mare problema. (Din greseala) Am dezinstalat jocurile din Windows XP(Pinball, Solitaire, etc.). Pe internet nu le-am gasit sa le descarc. Cum as putea sa le aduc inapoi?

4 răspunsuri:
| criminal a răspuns:

Intri in control panel / add remove programs / alegi tab`ul Add Remove windows components / dublu click pe Accesories and utilities / bifezi games / ok / next - si se insteleaza din nou

| primaru a răspuns:

Bagi cd-ul cu windowsul si dai reparare

| Wilder explică:

@criminal am facut asa dar mi-au aparut doar Internet games si cand am incercat a doua oara mi-a zis ca trebuie sa bag cdul de la windows. sad

| Wilder explică:

NU mai am cdul cu windowsul