| ninastar a întrebat:

Salut,am o mare problema la telelfon,poate cineva stie si ma ajuta.
Am un Sony experia M si problema este mereu imi arata memoria insuficienta,fac transferul pe cartela SD,se transfera,dar memoria din telefon la fel imi arata insuficienta,chiar daca sterg informatia, la fel imi arata memoria insufucienta.Va rog mult sa ma ajutati, nu mai stiu ce sa-i fac

1 răspuns:
| Eastwood a răspuns:

Fa o copie de rezerva a tot ceea ce ai pe telefon, si dupa o resetare din fabrica, ar trebui sa fie ok!