| MrLevy a întrebat:

Am o mare problema mare! Dupa ce instalez windows-ul si programele necesare, dupa o vreme imi da ori blue screen ori programele care ruleaza pe pc imi dau STOP WORKING... dupa ce imi da stop working nu mai pot deschide acel program iar calculatorul imi da imaginea distorsionata (uneori cand sunt pe chrome nu imi mai apare imaginea de pe site-ul respectiv) si se misca greu. Am facut proba cu rami sa vad daca e defect si nu e de la ei. Am facut proba cu un HDD nou, la fel nu e de la el. Ce pot face sa rezolv problema ca ma scoate din minti! (Cine imi da un raspuns bun ii dau funda)

1 răspuns:
| Cipri0181 a răspuns:

Posibil sa fie placa video sau nu mai are calculatorul de unde sa ia resurse (ram & procesor)