| OmObisnuit a întrebat:

Salut am o mare problema, taicamiu a vrut sa faca pe,, desteptul,, cu mine si a bagat parola pe pc, adica: pot intra pe contul meu dar contul lui e cel de administrator si si-a uitat parola si acum nu mai pot sa descarc nici un joc si credeti-ma e foarte enervanta chestia asta va rog mult ajutati-ma si sa nu imi spuneti chestia aia cu star control est pentru ca imi cere parola: https://www.facebook.com/....../photo.php

4 răspunsuri:
| valentin75 a răspuns:

Hirens Boot CD intri de pe el, intri pe minixp, optiuni, inlocuire/anulare parola cont administrator!

| valentin75 a răspuns:

Iti treci parola ta! Ce vrei tu sa treci, nu recomand sa o stergi!

| OmObisnuit explică (pentru valentin75):

Fa te rog un print screen cu unde trebuiesa o bag si cum il folosesc te rog mult