| Constantin_RaszVan_1996 a întrebat:

Salut.Am o mica dilema:mi-am luat un router belkin ca sa am wi'fi in casa. Am internet de la o firma locala(TVSat). Intrebarea este:am nevoie de acordul/acceptul lor? (ps:routerul are cablu eterneth,le'am conectat, am ajuns in punctul in care verifica reteaua de net si dupa imi zicea sa restartez modemul. Ce modem?!) halp guys

2 răspunsuri:
| Dorutzzu a răspuns:

Nu ai nevoie de acceptul lor... Din moment ce.e.routerul tau nuare. absolut nicio legatura cu netul de la TVSat.

| danila2001 a răspuns:

Pai modemul e rutarul care ti la-i cumparat happy